Борнемут обърна Ливърпул в мач със седем гола (видео)

Борнемут прие Ливърпул за срещата от поредния четиринадесети кръг на английската Висша лига. Днес след добро първо полувреме за гостите, в което водеха с 2:0, се достигна до 3:1 и обрат от 4:3 за Борнемут след голове от изключителния в мача Райън Фрейзър, Стивън Кук и Нейтън Аке.

Ливърпул започна отлично, като след няколко ранни положения поведе в 20-ата минута чрез Садио Мане, когато Чан подаде изключително за Мане в наказателното поле и той завърши през Боруц за 1:0. 2 минути след това и Дивок Ориги вкара красив гол от малък ъгъл за 2:0.

На почивката домакините реагираха със смяната на Кинг с Айби, а в 55-ата минута и Райън Фрейзър замени Станислас, който се контузи. Така само след секунди на терена Фрейзър спечели дузпа от Милнър и Калъм Уилсън вкара за 2:1.

В 64-ата минута Емре Чан вкара красив гол след подаване на Мане на дъгата и удар далеч от Боруц - 3:1. В 76-ата минута обаче Райън Фрейзър се прояви отново като при центриране на появилият се преди секунди Афобе той реализира за 3:2. Това не беше всичко от Фрейзър, който в 78-ата минута успя да асистира на Стив Кук за 3:3.

В 93-ата минута драмата беше пълна когато след грешка на Кариус се стигна до пълен обрат и гол на Нейтън Аке и краното 4:3.