Интер измъкна трите точки от мача с Болоня (видео)

Интер записа минимален успех с 1:0 при визитата си на Болоня на "Ренато Д`Ара" в мач от 25-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в срещата реализира резервата Габигол десет минути преди края на редовното време. Голът бе първи за бразилеца с екипа на "нерадзурите", които вече имат 48 точки в актива си и продължават да мечтаят за класиране в Шампионската лига.

Иначе в 13-ата минута Родриго Паласио направи невероятен пропуск, след като не успя да се разпише на празна врата. Болоня от своя страна разчиташе основно на контраатаки, но без да създаде голово положение. В добавеното време Болоня бе близо до това да стигне до точката, след като Торосидис се озова сам срещи Ханданович, но вратарят направи блестяща намеса и спаси 3-те точки за гостите.