Хетрик на Кейн изпраща Тотнъм на четврът-финал (видео)

В дербито на петия кръг от ФА Къп Фулъм прие Тотнъм на своя "Крейвън Котидж", но днес домакините загубиха с 3:0 след прекрасно представяне на нападателя на "шпорите" Хари Кейн. За две от попаденията той получи асистенции от Кристиан Ериксен, а последния гол бе изработен от Бамиделе Али.

Тотнъм започна силно с шанс пред Ериксен. В 16-ата минута отново той организира попадение когато центрира остро от дясно и Кейн завърши с шпагат за 1:0. До почивката Тотнъм продължи да доминира и Кейн беше близо до нов гол в 28-ата минута.

В 51-ата той оформи дубъла си при подобни обстоятелства на първия гол, но тук подаването беше високо и той продължи през Бетинели за 2:0. В ситуацията останаха и съмнения за засада. В 73-ата минута всички завърши когато при бърза атака Али изведе нападателя сам срещу вратаря и той го матира в близкия ъгъл за 3:0.