Тотнъм последва Челси с победа над Палас (видео)

Тотнъм гостуваше на Кристъл Палас в срещата от поредния тридесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес на "Селхърст Парк" шпорите се затрудниха, но успяха да спечелят минимално благодарение на попадение от Кристиан Ериксен във второто полувреме. Така Тотнъм остава на 4 точки от върха и Челси.

До почивката домакините използваха Таунсенд и Заха по крилата за своите атаки,докато Кейн изглеждаше изолиран за гостите в предни позиции. Палас създаваше и повечето положения до тук.

Така почетино реагира с представянето на Сон и Сисоко на почивката на мястото на опорните халфове Дембеле и Уаняма. В 58-ата минута Тотнъм достигна до най-доброто си положение когато Уокър центрира перфектно на втора греда за Али, но намеса на Кели спря англичанина.

В 78-ата минута Кейн задържа добре топката в центъра и намери Ериксен далеч от вратата. Той обаче опита с мощен удар от далеч и вкара в долния ляв ъгъл за 1:0, с което и донесе победата в срещата.