Травмата на Бербатов не е сериозна

Контузията на нападателя на Монако Димитър Бербатов не е сериозна. Както е известно, българинът започна като титуляр снощния полуфинален мач от Купата на Франция срещу Гингам и дори вкара гол в 36-та минута. В средата на второто полувреме обаче нападателят бе изненадващо заменен от Ривер, а тимът от Княжеството претърпя поражение с 3:1.

По-късно се разбра, че Бербо е почувствал болки в глезена, което е довело до смяната му. Според предварителните информации, травмата на българина не е сериозна. Треньорският щаб е преценил, че е по-добре да извади Митко от игра и по такъв начин да запази здравето на играча, отколкото да рискува да го загуби до края на сезона. Предполага се, че по-късно днес Бербатов ще се подложи на по-подробни медицински прегледи, които трябва да установят причините за здравословния проблем.