Равенства между Аякс и ПСЖ, Билбао и Шахтьор и Марибор - Спортинг

В някои от по-малко очакваните срещи от първия кръг на Шампионска лига, Аякс успя да се върне до 1:1, когато прие Пари Сен-Жермен днес, докато гостуването на Шахтьор на Атлетик Билбао не предостави голове. Добра новина за португалските си фенове поднесе Спортинг, който успя да победи минимално Марибор като гост.

Попаденията за ПСЖ и Аякс вкараха Кавани и Шьоне. В 14-ата минута Единсон Кавани успя да се възползва и да довкара един избит удар на Ибрахимович, докато в 74-ата минута Шьоне вкара от пряк-свободен удар на дъгата за 1:1.

Марибор успя да си върне драматично точката срещу Спортинг Лисабон, когато днес завърналият се от Манчестър Юнайтед Нани успя да открие резултата в 80-ата минута. Той го направи в типичния си стил с мощен удар от далечна дистанция. Буквално в последната секунда обаче Захович успя да върне равенството.