Зенит и Монако не си вкараха (видео)

Монако и Зенит не успяха да достигнат до попадение днес в среща от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. В завършилият при 0:0 сблъсък на стадион "Петровски", най-близо до гола бе Караско, който нацели гредата за гостите, но руските домакини имаха своите добри възможности също.

В първите 10 минути Монако наложи контрол и можеше да вкара на няколко пъти. След това домакините превзеха центъра на терена и започнаха да владеят инициативата. Във втората част статуквото не се промени, а Бербатов бе заменен рано в 52-ата минута след посредствено представяне.

В 66-ата минута Ломбертс бе близо до гол след един корнер за Зенит. В 74-ата при една контра, Караско стреля, ударът му бе блокиран, но при добавката си той нацели гредата. До гол така и не се стигна.