Аузилио: Мачът бе в духа на традициите на английския футбол

Н. Гавазов

Спортният директор на Интер Пиеро Аузилио след равенството с Наполи 2:2 в мач от седмия кръг на Серия А обясни причините старши-треньора на миланския отбор Валтер Мадзари да не присъства на пресконференцията след двубоя.

"Нищо лошо не се случи с Мадзари. Просто той е изцеден като лимон. За него това бе специален двубой, той бе изгонен и сега се намира в съблекалнята без никакви сили. Валтер поднася своите извинения за това, че не може да дойде, но от понеделник ще може да споделя мнението си за този мач. Получи великолепен двубой. През първото полувреме играхме от сърце и на терена имаше само един отбор - Интер. Може би трябваше да вкараме няколко гола. След почивката играта бе равностойна, с еднакви шансове за успех, а финалната част се получи много драматично, в духа на най-добрите традиции на английския футбол", заяви Аузилио.