ЦСКА измъкна точка при домакинството си на Сити (видео)

ЦСКА Москва и Манчестър Сити не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 2:2 в среща от Група "Е" на Шампионската лига. Англичаните дръпнаха с два гола до почивката, но през втората част руснаците се върнаха в мача.

Серхио Агуеро откри резултата в 29-ата минута, след като двамата с Един Джеко излязоха сами срещу вратаря Акинфеев и нямаше как да сбъркат. В 38-ата минута Кун асистира на Джеймс Милнър, който на празна врата реализира за 2:0, макар да останаха съмнения за засада на Сабалета.

Сейду Думбия върна интригата в мача с гол в 64-ата минута, след като  Муса се измъкна зад защитата и асистира на Думбия за 1:2. В 86-ата минута Думбия спечели и дузпа, която Натхо превърна в гол, оформяйки крайния резултат в този двубой.