Байерн унижи Рома в Италия (видео)

Байерн Мюнхен записа разгромна победа в Шампионската лига, след като разпердушини Рома със 7:1 като гост в двубой от Група "Е".

Германците водеха с 5:0 след първото полувреме и по този начин обезсмислиха втората част. При това попаденията паднаха до 36-ата минута. Те бяха дело на Ариен Робен (9',30'), Марио Гьотце (23'), Роберт Левандовски (25') и Томас Мюлер от дузпа (36').

Жервиньо успя да намали в 66-ата минута, но веднага след това резервите Франк Рибери (78') и Джердан Шакири (80') също записаха имената си сред голмайсторите.

След този успех играчите на Джосеп Гуардиола вече имат 9 точки и са убедителни лидери в групата. Рома остава втори с 4 пункта, а Манчестър Сити и ЦСКА Москва, имат съответно 2 и 1 точки.