Моуриньо: Сериозно се отнесохме към мача

Н. Гавазов

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо сподели впечатленията си от победата над Марибор с 4:0 в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Сериозно се отнесохме към мача. Дори независимо от това, че резултатът през първото полувреме стана 3:0, момчетата не намалиха оборотите и продължиха да играят на добра скорост. Бях много изненадан, че Азар позволи на Дрогба да изпълни дузпата. Признавам си, не се зарадвах много на това. Аз съм си направил своя избор - Азар изпълнява дузпите, той е номер едно. Но се радвам, че пак вкарахме. Струва ми се, че Реми има проблем със слабините. Около седмица отива за възстановяването от тази травма. Не предполагах, че Дрогба може да остане на терена 75 минути, но той го направи. Сега трябва да поработим върху формата му. Прекрасно разбираме каква полза може да имаме от играч като Дрогба", заяви Моуриньо.