Милан и Интер не се победиха (видео)

В среща от поредния дванадесети кръг на италианската Серия А, Милан прие Интер в дербито на Милано, което завърши при резултат 1:1. Домакините откриха резултата на "Сан Сиро" днес чрез Джереми Менес, а във второто полувреме Джоел Оби изравни. Така Интер се покачва не седма позиция във временното класиране, докато Интер остава девети.

В 23-ата минута резултатът бе открит днес, когато Ел Шаарави центрира, а френският нападател с прекрасен завършек вкара с воле през Ханданович. Освен тази атака за двата отбора не видяхме много стойностни неща в атакуващ план до почивката.

В 61-ата минута Оби изравни стреля по прекрасен начин от средна дистанция с ляв крак в долния десен ъгъл. Лопес реагира на удара, но не успя да достигне добре пласираната топка.

В 79-ата минута Гуарин напредна и центрира в наказателното поле, а Икарди успя да стреля добре и да нацели горната греда на Лопес. Последва страхотен шанс пред Шаарави, но така и не паднаха повече голове.