Порто с класика срещу БАТЕ (видео)

Порто продължава да води последната група в Шампионска лига с 13 събрани точки за петте кръга до момента, след като днес на гости на БАТЕ португалският отбор победи с 3:0. Преди срещата между Шахтьор и Атлетик Билбао испанците са последни с 1 точка, а украинците имат 8 пункта. БАТЕ регистрира 3 точки до момента.

Днес първата част не предложи голове, макар гостите да доминираха във владението на топката. В 56-ата минута Ерера откри резултата, когато с невероятен удар матира Черник с фалц.

В 65-ата минута Джаксон Мартинес удвои, когато успя да засече подаването на Ерера, откъсвайки се от левия бек на опонента. В 89-ата минута Ерера отново асистира, този път на Тейо, който повдигна топката над вратаря и в мрежата - 3:0.