Лудогорец се върна до равен с Ливърпул (видео)

Ливърпул изпрати Лудогорец на последното място в Група Б на Шампионска лига, след като днес българите стигнаха само до 2:2 на "Васил Левски". След тази среща и победата на Реал Мадрид на гости на Базел, Реал има 15 точки, Базел е втори с 6, Ливърпул има 4, колкото и Лудогорец на последна позиция.

Още в 3-ата минута днес резултатът бе открит от Лудогорец, когато при удар на Ешпиньо от далеч Миноле не успя да улови топката, тя попадна в краката на Дани Абало, а той завърши за 1:0.

В 8-ата минута обаче Рики Ламбърт изравни, като този път грешката в отбрана бе на Моци. В 37-ата минута Джордан Хендерсън обърна резултата, когато Стълинг пусна добра топка успоредно на вратата, и той нямаше как да сбърка от позиция на втора греда.

Във второто полувреме англичаните отново имаха по-добрите възможности, като в 63-ата минута Хендерсън и Стърлинг се разминаха с гола. Това им струва скъпо в 88-ата минута, когато Терзиев бе на правилното място след един корнер и с глава вкара за 2:2.