Ювентус следва Атлетико с победа (видео)

Ювентус победи с 2:0 на гости на Малмьо днес в среща от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. По този начин италианците следват лидера в първа група - Атлетико Мадрид, който има 12 точки до момента. Юве събра 9, Олимпиакос има 6, а последен в класирането е именно Малмьо, който има само 3 събрани точки.

В първата част днес не паднаха голове, но срещата се очертаваше интересна. "Старата госпожа" принуди вратаря на опонента да направи няколко спасявания, но като цяло се представяше под нивото си. Малмьо опита няколко атаки, и с повече късмет можеше да затрудни Буфон.

Юве започна силно второто полувреме, с бързо положение пред Маркисио. В 49-ата минута пък Йоренте откри резултата, когато се оказа сам срещу Олсен след прекрасно подаване от Маркисио през изнесената защита.

Последва добро положение пред Аду. Това обаче бе изолиран момент и Юве доминираше. В 86-ата минута Мората натресе гредата на Олсен след добър удар с левия крак. Карлос Тевес оформи крайното 2:0 в 88-ата, когато при подаване на Погба той се оплете, но някак късметът му помогна кълбото да се намери в мрежата в крайна сметка.