Жезуш: Остава да се борим за Лига Европа

Старши-треньорът на Бенфика Жорже Жезуш разказа за поражението с 1:0 в мача от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига със Зенит. Португалският специалист изрази разочарованието си от това, че отборът му е загубил в балансиран и равностоен двубой.

"Играта бе достатъчно балансирана. Това бе двубой между два отбора, всеки от които можеше да победи. През първото полувреме и Бенфика, и Зенит имаха своите шансове, след почивката ние имахме положения. Можеха да се отличат Салвио и Луизао. Но Зенит реализира положението си. Това е такъв отбор, който във всеки един момент може да играе много качествено и да вкара, точно това се случи. Сега те имат големи шансове за излизане от групата, а ние, за съжаление, ще се борим за Лига Европа.