Тотнъм вкара три на гости на УБА

Тотнъм се приближи до влизането в четворката на върха в Англия днес, след като победи с 3:0 на гости на Уест Бромич Албиън. Преди срещата на Арсенал от кръга този отбор застава на петата позиция в класирането с точка пред лондонския си съперник, а днес головете реализираха Ериксен и Кейн на два пъти.

Още в 6-ата минута Кристиан Ериксен откри резултата, когато от пряк-свободен удар изпрати топката над стената и точно в левия ъгъл на вратата. В 15-ата минута Кейн направи резултата 2:0 по прекрасен начин, когато получи топка от Дембеле в полето, свали я и с мощен удар не остави никакви шансове на Фостър за реакция.

В 64-ата минута след отсъдена дузпа за игра с ръка на Лескот, Кейн вкара и 20-ото си попадение за сезона, този път от дузпа. До края на срещата единствено Сайдо Берахино бе близо до гол в 87-ата минута.