Интер отново с поражение в Серия А (видео)

Интер продължава със слабото си представяне в Серия А. Играчите на Роберто Манчини допуснаха поражение с 1:3 при гостуването си на Сасуоло. "Нерадзурите" изиграха слаб мач на "Мапеи". След малко повече от четвърт час игра Дзадза даде аванс на домакините, а в 29-ата минута Никола Сансоне реализира красив гол, след като проби отляво и с чудесен удар в близкия ъгъл не остави никакви шансове на Самир Ханданович - 2:0.

След почивката играчите на Интер създадоха доста положения, но стигнаха до гол чак в късната 83-та минута, когато Икарди бе точен и намали резултата. До края мачът стана изнервен, а в 89-ата минута Сансоне влезе по безумен начин в краката на съперников играч и закономерно бе изгонен от рефера, който даде и доста сериозно продължение заради разправиите на терена.

Така в 93-ата минута Дзадза бе спрян непозволено в наказателното поле на "нерадзурите", за което Исаак Донкор също видя червения картон. От бялата точка Доменико Берарди бе точен и оформи крайното 3:1 за Сасуоло.