Класически Юве си спечели трите точки срещу Палермо

Ювентус се наложи с класическото 3:0 при гостуването си на Палермо в среща от 14-ия кръг на Серия А. След нулево първо полувреме, гостите откриха резултата в 54-та минута, когато Пауло Дибала центрира в наказателното поле на Палермо, където Марио Манджукич засече топката с глава и я изпрати във вратата на Сорентино.

В края на мача играчите на "Старата госпожа" се разиграха и стигнаха до нови два гола. Минута преди края на редовното време Пол Погба даде отличен пас към Стефано Стураро, който изпрати топката във вратата на Сорентино за 2:0. В добавеното време Алваро Мората комбинира със Симоне Дзадза, който отблизо не пропусне да се разпише, оформяйки крайния резултат. Българският национал Ивайло Чочев игра 90 минути за Палермо, но не успя да помогне на своя тим да стигне поне до точката в този мач.