Бразилия вкара само два на Панама

Националният отбор на Бразилия се наложи с 2:0 над Панама в приятелски мач, игран в Денвър, Колорадо. Двубоят бе част от подготовката на двата тима за участието им на Копа Америка. "Златистите" бяха по-добрият отбор и могат да съжаляват, че не спечелиха с по-голям резултат, докато играчите на Панама създадоха едва едно добро положение, при което Фелипе Балой бе близо до изравняване на резултата, но неговия удар с глава не намери рамките на вратата.

Иначе Жонас Гутиерес откри резултата във 2-ата, а Габриел в 73-ата минута оформи крайния резултат. При първото първия гол Фелипе Коутиньо намери Елиаш, който не успа да стреля, но Жонас бе заел добра позиция и отблизо порази вратата за 1:0. Габриел пък бе точен, наказвайки груба грешка в отбраната на тима, след като защитник на съперника подари топката на играча на бразилците, за когото остана по-лесното - да се разпише.