Лудогорец стигна до равенство срещу Цървена Звезда (видео)

Лудогорец и Цървена звезда не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 2:2 в първи мач от третия предварителен кръг от Шампионската лига. Резултатът откри Джонатан Кафу в 43-ата минута, след солова акция и точен удар.

В 48-ата минута Катай изравни, след като се справи с Моци и Светослав Дяков и с прецизен удар по земя не остави шанс на Владо Стоянов. В 68-ата минута Канга смълча публиката на "Лудогорец арена", след като прехвърли майсторски националния страж на България за 1:2. Все пак в 76-ата минута Моци изведе на добра позиция Клаудио Кешеру и голмайсторът на "орлите" оформи крайния резултат. Така двата тима ще решат спора в реванша в Белград. Звездата на Лудогорец Марселиньо ще пропусне този мач, заради натрупване на жълти картони, тъй като и днес получи официално предупреждение.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец