Новият треньор на ЦСКА стартира с победа

ЦСКА победи Локомотив Горна Оряховица с 2:0 в мач от петия кръг на Първа лига. "Армейците" бяха по-активни, но и гостите пропуснаха две чисти положения и могат да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка от стадион "Българска армия".

Густаво Кулма откри резултата в 66-ата минута, а Божидар Чорбаджийски подпечата успеха с гол в последните секунди на даденото от рефера продължение. В 81-ата минута Димо Атанасов получи втори жълт и респективно червен картон и остави гостите с човек по-малко. Реферът пък подмина една доста спорна ситуация през първата част, когато можеше да отсъди дузпа за столичани.

Иначе двубоят беше официален дебют за новия треньор на ЦСКА Ангел Йорданеску, който зае поста на старши-треньор в началото на седмицата.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА