Наполи се разправи с Милан в мач с много голове и червени картони (видео)

Наполи се наложи над Милан с 4:2 в дербито от втория кръг на Серия А. Срещата се проведе на стадион "Сан Паоло" в Неапол и предложи доста емоции на зрителите. В герой за домакините се превърна Аркадиуш Милик. Полякът се разписа два пъти в днешната среща. Той бе точен в 18-ата и 33-ата минути и така неаполитанци взеха комфортен аванс.

В 51-ата и 55-ата минути Нианг и Сусо се разписаха за гостите и върнаха мача в стартова позиция - 2:2. В 74-ата минута даде нов аванс на домакините. В 94-ата минута Романьоли си отбеляза автогол при опита си да изчисти една топка и по този начин оформи крайния резултат.

Минута след това Куцка си изпроси два жълти картона в рамките на минута - заради нарушение и реплика срещу съдията и по този начин напусна терена малко преди съотборниците си.

В 87-ата минута и Нианг бе изгонен, след като попречи на Рейна да изпълни един аут. Така "росонерите" феновете си.