Рома продължи черната си серия при гостуванията този сезон (видео)

Отборът на Торино записа впечатляваща победа с 3:1 над Рома в среща от кръга на Серия А. Отличен мач направи играчът на домакините Яго Фалке Силва, реализирал две от попаденията (53 - дузпа и 65), а едно добави Андреа Белоти, който преди това бе открил резултата след само 8 минути игра. Последният, освен това направи и асистенция. За "вълците" от Рим точен бе неостаряващия Франческо Тоти, който реализира дузпа в 55-ата минута.

По този начин Торино успя да се изкачи до осмото място в класирането с осем точки, докато Рома продължава да е на трета позиция с десет пункта, но тепърва предстои да се изиграят останалите срещи от този кръг. "Вълците" продължават без победа като гост от началото на сезона във всички турнири, като поражението е второ поредно навън след неуспеха срещу Фиорентина преди седмица.