Ливърпул победи УБА минимално (видео)

Ливърпул отново прескочи Манчестър Сити в класирането на Висшата лига когато днес тимът на мърсисайдци гостуваше на Уест Бромич Албиън и "Дъ Хоутърнс", от където си тръгна след 1:0 благодарение на попадение от Роберто Фирмино в края на първата част.

Ливърпул започна агресивно и все повече затискаше противника, като в крайна сметка Фирмино бе точен за 1:0 в 46-ата минута, когато след центриране от статична топка на Милнър топката беше продължена и Фирмино вкара на втора греда.

След почивката Милнър беше близо до гол в 57-ата минута. В 61-ата Ориги вкара, но Фирмино беше в засада когато отправи топката към него и попадението бе отменено. В 80-ата минута Миноле спаси вратата си срещу Филипс с голяма намеса. Голям пропуск домакините регистрираха в 93-ата минута и така резултатът остана непроменен.