Борнемут и Ман Юнайтед равни (видео)

Борнемут посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от поредния тридесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес домакините на два пъти повеждаха, но два пъти Бруно Фернандеш върна "червените дяволи" в срещата за крайно 2:2.

Първи гол падна в 16-ата минута когато Гарначо загуби топка в центъра и Сенеси веднага изведе Соланке срещу Камблала, бранителят се подхлъзна и нападателят не остави шанс на Онана за 1:0. В 31-ата минута Гарначо проби от дясно и пусна остра топка, Бруно овладя през бранител и вкара с мощно воле за 1:1.

Само след 4 минути обаче отново Сенеси с подаване напред намери Клуиверт, защитата на гостите не се справи добре и той отново вкара през Камблала за 2:1 в близкия ъгъл на вратаря.

Във втората част Юнайтед се върна чрез дузпа, която Бруно вкара през Нето за 2:2.