Реал с труден успех при визитата си на Малага (видео)

Реал Мадрид се наложи като гост на Малага с 2:1 в среща от 13-ия кръг на Примера. В 18-ата минута Карим Бензема откри, след като засече отлично центриране на Роналдо - 0:1. Седем минути преди края на мача Бейл удвои аванса на своя тим. При тази ситуация отново Кристиано се отчете с асистенция. CR7 чукна топката с глава, а Бейл набра скорост и завърши точен удар, удвоявайки резултата.

Домакините върнаха интригата с гол на Роке Санта Крус в последната минута, но за нов гол така и не остана време. Иначе мадридчани доиграха последните пет минути от срещата с човек по-малко, след като Иско получи червен картон и напусна терена.

Иначе самият Роналдо имаше голямото желание също да се разпише в днешния двубой, но така и нямаше късмет, след като пропусна няколко добри положения. В крайна сметка Реал спечели нови три точки към актива си.