Президентът на ПСЖ: Сега трябва да дойдем на себе си

Президентът на ПСЖ Насер Ел Хелайфи сподели мнение за срещата с Барселона от осминафиналите на Шампионска лига, която парижани загубиха с 6:1 и отпаднаха от състезанието.

"Не търсим оправдания, независимо от това, че не получихме две дузпи. Не играхме през първото полувреме. След победата с 4:0 е трудно да приемеш загуба с 6:1, но имаме избор. Разчитахме на класиране след първия мач, но всички знаят, че във футбола това нищо не значи. Ние се стараехме да играем възможно най-добре. Не успяхме да продължим напред, но продължаваме да работим. Трудно е да се приеме, че допуснахме три гола след 88-та минута в течение на 7 минути при резултат 1:3. Все още не съм разговарял с играчите, но има време. Всички са съсипани, това е естествено. Сега трябва да дойдем на себе си", заяви босът.