Шави: Пътуването ни в ШЛ приключи поради съдийска грешка

Старши -треньорът на Барселона Шави говори за съдийството в последния мач от 1/4-финалите на Шампионската лига с ПСЖ, в който каталунците загубиха с 1:4 (общ резултат 4:6). Парижкият клуб отбеляза всички голове, след като централният защитник на каталунския клуб Роналд Араухо получи директен червен картон в 29-ата минута на мача.

"Жалко е, че пътуването ни в Шампионската лига приключи поради съдийска грешка. Току-що казах на рефера, че е катастрофа. Това е реалността“, заяви Шави.

Припомняме, че в 29-ата минута Араухо събори Баркола близо до наказателната линия и получи директен червен картон за фаул от последна инстанция. През второто полувреме Шави получи и червен картон за прекалена емоционалност.