ГЛЕДАЙ НА ЖИВО » ФУТБОЛ
Виж програма за други спортове ТУК
Събота 13 Април
08:00 Ависпа Фукуока 1 - 1 Санфрече Хирошима (J-лига)
08:00 Джубило Ивата 0 - 1 Нагоя ГЕ (J-лига)
08:00 Албирекс Нийгата 1 - 1 Консадоле Сапоро (J-лига)
08:00 Йокохама Маринос 2 - 2 Шонан Белмар (J-лига)
08:00 ФК Сеул 2 - 4 Поханг Стийлърс (К-Лига)
08:00 Чонбук Хюндай Моторс 2 - 1 Гвангджу Сангму (К-Лига)
08:30 Уестърн Сидни Уондърърс 0 - 2 Сентър Коуст Маринърс (Лига А)
09:00 Серезо Осака 1 - 0 Кавазаки (J-лига)
09:00 Кашима Антлърс 1 - 0 Киото Санга (J-лига)
09:00 Мачида Зелвия 1 - 2 Висел Кобе (J-лига)
10:00 Токио Верди 2 - 2 ФК Токио (J-лига)
10:30 Хенан Джануе 1 - 1 Нантонг Зхиун (Суперлига)
10:30 Бризбейн Роар 0 - 2 Нюкасъл Джетс (Лига А)
10:30 Джеджу Юнайтед 0 - 2 Кимчхон Санму (К-Лига)
10:30 Улсан Хюндай 4 - 0 Гангвон ФК (К-Лига)
12:00 Кайсар 0 - 3 Тобол (Купа на Казахстан)
12:30 Тарту Тамека 1 - 2 Куресааре (Мейстрийлига)
12:45 ФК Сидни 2 - 1 Уестърн Сидни Уондърърс (Лига А)
13:00 Фрайбург 1 - 4 Волфсбург (Бундеслига 1 - жени)
13:00 Оболон 1 - 1 Минай (Висша Лига)
13:30 Касъмпаша 0 - 2 Кайзериспор (Суперлиг)
14:00 Сочи 1 - 0 Спартак Москва (Висша Лига)
14:00 Илвес 4 - 6 Гнистан (Вайкауслига)
14:00 Падерборн 1 - 1 Карлсруе (Бундеслига 2)
14:00 Холщайн Киел 4 - 0 Оснабрюк (Бундеслига 2)
14:00 Веен Виесбаден 0 - 2 Фортуна Дюселдорф (Бундеслига 2)
14:00 Женис 0 - 1 Астана (Купа на Казахстан)
14:00 Днепър Могилев 0 - 2 Неман Гродно (Висша лига)
14:00 Бундеслига 2 - комбинирано излъчване (Германия)
14:30 Лийдс 0 - 1 Блекбърн (Чемпиъншип)
14:30 Нюкасъл 4 - 0 Тотнъм (Висша Лига)
14:35 Шанхай Шенхуа 1 - 1 Бейджин Гуоан (Суперлига)
15:00 Байер Леверкузен 2 - 0 Айнтрахт (Бундеслига 1 - жени)
15:00 Марица 0 - 2 Септември София (Втора лига)
15:00 Кремонезе 1 - 2 Тернана (Серия Б)
15:00 Пиза 3 - 1 ФералпиСало (Серия Б)
15:00 Сампдория 0 - 1 Судтирол (Серия Б)
15:00 Комо 2 - 1 Бари (Серия Б)
15:00 Читадела 0 - 0 Асколи (Серия Б)
15:00 Пансерайкос 2 - 2 ОФИ Крит (Супер лига)
15:00 Трансинвест 0 - 1 Банга (А Лига)
15:00 Атлетико Мадрид 3 - 1 Жирона (Примера)
15:30 Александрия 0 - 1 Динамо Киев (Висша Лига)
15:30 Бейтар Йерусалим 0 - 1 Апоел Адера (Лига АЛ)
15:30 Кисварда 4 - 1 Уйпещ (Лига 1)
16:00 Млада Болеслав 1 - 2 Теплице (Гамбринус Лига)
16:00 Бохемианс 1905 1 - 3 Спарта Прага (Гамбринус Лига)
16:00 Чешке Будейовице 3 - 2 Слован Либерец (Гамбринус Лига)
16:00 Мялби 1 - 1 АИК (Висша Лига)
16:00 Лече 1 - 0 Емполи (Серия А)
16:00 Варберг 2 - 0 Йостерсунд (Суперетан)
16:00 Ландскрона 2 - 1 Одеволд (Суперетан)
16:00 Стал Миелец 0 - 0 Видзев Лодз (Лига 1)
16:00 Аячо 2 - 0 Сент Етиен (Лига 2)
16:00 Гробина 3 - 0 Мета/ЛУ (Вирслига)
16:00 Кайрат 3 - 0 Туран (Купа на Казахстан)
16:00 Гомел 0 - 1 Динамо Минск (Висша лига)
16:00 Анкарагюджю 3 - 1 Газиантеп ФК (Суперлиг)
16:00 Рогаска 1 - 2 Целие (Висша Лига)
16:30 РБ Лайпциг 3 - 0 Волфсбург (Бундеслига 1)
16:30 Байерн Мюнхен 2 - 0 Кьолн (Бундеслига 1)
16:30 Ахмат Грозни - Балтика (Висша Лига)
16:30 Слован Братислава - Дунайска Стреда (Висша Лига)
16:30 Бундеслига 1 - комбинирано излъчване (Германия)
16:30 Бохум - Хайденхайм (Бундеслига 1)
16:30 Борусия М - Борусия Дортмунд (Бундеслига 1)
16:30 Майнц 05 - Хофенхайм (Бундеслига 1)
17:00 Манчестър Сити - Лутън Таун (Висша Лига)
17:00 Нотингам Форест - Уулвърхемптън (Висша Лига)
17:00 Брентфорд - Шефилд Юнайтед (Висша Лига)
17:00 Бърнли - Брайтън (Висша Лига)
17:00 ФК Краснодар - Зенит (Висша Лига)
17:00 ИФК Мариехамн - КуПС Куопио (Вайкауслига)
17:00 Волунтари - Оцелул Галац (Лига 1)
17:00 Сейнт Джонстън - Килмарнък (Висша Лига)
17:00 Абърдийн - Дънди ФК (Висша Лига)
17:00 Селтик - Сейнт Мирън (Висша Лига)
17:00 Хартс - Ливингстън (Висша Лига)
17:00 Мъдъруел - Хибърниън (Висша Лига)
17:00 Транс Нарва - Калев Талин (Мейстрийлига)
17:00 Брейдаблик - Вестри (Висша лига)
17:00 РВД Моленбеек - Юпен (Лига 1)
17:00 Судува - Хегелман (А Лига)
17:00 Висша Лига - комбинирано излъчване (Англия)
17:00 Суонзи - Родъръм Юнайтед (Чемпиъншип)
17:00 Милуол - Кардиф (Чемпиъншип)
17:00 Хъл Сити - КПР (Чемпиъншип)
17:00 Бристол Сити - Хъдърсфийлд (Чемпиъншип)
17:00 Бирмингам - Ковънтри (Чемпиъншип)
17:00 Ипсуич - Мидълзбро (Чемпиъншип)
17:00 Уест Бромич - Съндърланд (Чемпиъншип)
17:00 Саутхемптън - Уотфорд (Чемпиъншип)
17:00 Шефилд Уензди - Стоук Сити (Чемпиъншип)
17:00 Престън - Норич (Чемпиъншип)
17:15 Спортинг Хихон - Гранада (Сегунда)
17:15 Леко - Реджиана (Серия Б)
17:15 Парма - Специя (Серия Б)
17:15 Козенца - Палермо (Серия Б)
17:15 Райо Валекано - Хетафе (Примера)
17:30 Ники Волос - Атромитос (Супер лига)
17:30 ПСВ Айндховен - Витес (Ередевизе)
17:30 Виториа Гимараеш - Файренсе (Суперлига)
17:45 Макаби Хайфа - Бней Шахнин (Лига АЛ)
17:45 Славия - Хебър (Първа лига)
17:50 Вараждин - Локомотива (Лига 1)
18:00 Сваровски Тирол - БВ Линц (Бундеслига 1)
18:00 Волфсбергер - Аустрия Виена (Бундеслига 1)
18:00 Аустрия Лустенау - Алтах (Бундеслига 1)
18:00 Дебрецен - Кечкемет (Лига 1)
18:00 Страсбург - Реймс (Лига 1)
18:00 Йелгава - Ауда (Вирслига)
18:00 Акурейри - Хафнарфьодур (Висша лига)
18:00 Сепси - Университатя Крайова (Лига 1)
18:00 Фарул - Клуж (Лига 1)
18:00 ФКСБ - Рапид Букурещ (Лига 1)
18:00 Ислоч - Арсенал Дзержинск (Висша лига)
18:00 Рукх Лвов - Кривбас (Висша Лига)
18:00 Бундеслига 1 - комбинирано излъчване (Австрия)
18:30 Вастерас - Халмстад (Висша Лига)
18:30 Пуща - Лех Познан (Лига 1)
19:00 Грасхопърс - Лугано (Висша Лига)
19:00 ФК Лозана - ФК Цюрих (Висша Лига)
19:00 Торино - Ювентус (Серия А)
19:00 Фредрикстад - Сарпсборг (Типелиген)
19:00 Левадия - Номе Калю (Мейстрийлига)
19:00 Тренчин - Злате Моравце (Висша Лига)
19:00 Кошице - Скалица (Висша Лига)
19:00 Дукла Банска Бистрица - Земплин Михаловче (Висша Лига)
19:00 МАС Фес - Юсуфия Берешид (Първа Дивизия)
19:00 Бешикташ - Самсунспор (Суперлиг)
19:00 Адана Демирспор - Кайзериспор (Суперлиг)
19:00 Храдец Кралове - Словачко (Гамбринус Лига)
19:15 Мехелен - Вестерло (Лига 1)
19:30 ПАС Янина - Астерас (Супер лига)
19:30 Локомотив Москва - ЦСКА Москва (Висша Лига)
19:30 Борнемут - Манчестър Юнайтед (Висша Лига)
19:30 Майорка - Реал Мадрид (Примера)
19:30 Щутгарт - Айнтрахт (Бундеслига 1)
19:30 Валядолид - Елденсе (Сегунда)
19:45 АЗ Алкмаар - Валвийк (Ередевизе)
20:00 Кифисия - Панетоликос (Супер лига)
20:00 Апоел Тел Авив - Апоел Петах Тиква (Лига АЛ)
20:00 Горица - Динамо Загреб (Лига 1)
20:00 Торпедо БелАЗ - БАТЕ Борисов (Висша лига)
20:00 Порто - Фамаличао (Суперлига)
20:00 Бордо - Бастия (Лига 2)
20:00 Лавал - Анеси (Лига 2)
20:00 Троа - Париж ФК (Лига 2)
20:00 Дюнкерк - Гингам (Лига 2)
20:00 ЮС Кювили - Оксер (Лига 2)
20:00 Валансиен - По (Лига 2)
20:00 Каен - Родес (Лига 2)
20:00 Конкарно - Амиен (Лига 2)
20:15 Черно море - Левски (Първа лига)
20:30 Пакс - Фехервар (Лига 1)
21:00 Раков Честохова - Легия Варшава (Лига 1)
21:00 Прогресо - Бостън Ривър (Примера)
21:00 Мусхук Руна - Текнико Университарио (Серия А)
21:00 ФУС Рабат - Унион Туарга (Първа Дивизия)
21:00 Видад Казабланка - ФАР Рабат (Първа Дивизия)
21:30 Санкт Гален - Ивердон ле Бен (Висша Лига)
21:30 Шалке 04 - Нюрнберг (Бундеслига 2)
21:30 Университатя Клуж - Петролул Плоещ (Лига 1)
21:45 Болоня - Монца (Серия А)
21:45 Генк - Серкъл Брюж (Лига 1)
22:00 Форталеза - Онсе Калдас (Копа Мустанг)
22:00 Алмере Сити - Спарта Ротердам (Ередевизе)
22:00 Рен - Тулуза (Лига 1)
22:00 Кадис - Барселона (Примера)
22:00 Леванте - Аморебиета (Сегунда)
22:30 Алианса Атлетико - Унион Комерсио (Примера)
22:30 Ещорил - Брага (Суперлига)
23:00 Хасания Агадир - Мулудия Оужда (Първа Дивизия)
23:00 Тигре - Унион Санта Фе (Примера)
23:30 Макара - Оуренсе (Серия А)
23:30 Керо - Феникс (Примера)
23:45 Портланд Тимбърс - Лос Анджелис (МЛС)
00:10 Санта Фе - Атлетико Насионал (Копа Мустанг)
00:30 Унион Еспаньола - Евертън Виня дел Мар (Примера)
00:30 Интернасионал - Байя (Кампеонато)
01:00 Уракан - Атлетико Тукуман (Примера)
01:00 Мелгар - Карлос Манучи (Примера)
АКЦЕНТИ
Официално: Левски обяви раздялата с Николай Костов
107Гуардиола няма да се връща в Байерн Мюнхен
52Ливърпул се надява Линдерс да се завърне на „Анфийлд”
102ЦСКА чака пари от клуба на Мъри
114ВИДЕО
« Април 2024 » | Пон | Вто | Сря | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
НОВИНИ
Оуен: Страхувам се, че Ливърпул може да има спад при Слот
0Гуардиола няма да се връща в Байерн Мюнхен
0Ясни са съдиите за Левски – Черно море
0Дортмунд отива на финал след нов успех над ПСЖ (видео)
0Лудогорец пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА – София
0ЧАТ
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|