Дубъли на Меси и Суерес помогнаха на Интер Маями да помете Орландо

Днес, 3 март, завърши мачът от МЛС между Интер Маями и Орландо Сити. Отборите играха на стадион DVR във Форт Лодърдейл (САЩ). Домакините постигнаха съкрушителна победа с 5:0.

Още в 4-ата минута Луис Суарес откри резултата, отбелязвайки дебютния си гол в МЛС след пас на Юлиан Гресел.

Седем минути по-късно уругвайският нападател отбеляза дубъл с асистенция на същия Гресел. В 29-ата минута Робърт Тейлър доведе резултата до разгромен, като се разписа след пас на Суарес. През втората част в 57-ата и 62-ата минута Лионел Меси отбеляза дубъл. Луис Суарес отново участва в едно от попаденията, като към двете си попадения добави и две асистенции.

В момента след три мача в МЛС Интер Маями е на първо място в Източната конференция със седем точки. За Орландо тази среща бе втора в турнира. След поражението тимът на Оскар Пареха има само една точка и заема 12-о място в Западната конференция.